Mýdlo Tears of Figs

soap. Tears of Figs

moisturizing soap

Hmotnost 100 g

"Čisté jako slzy, sladké jako objetí."Parfémované mýdlo typické sladkou vůní fíků napomáhá uvolňovat zadržené a potlačené emoce. Konejší a navrací pocit klidu a štěstí. Vyplavuje smutek a následně uvolňuje pocit lehkosti. Složení pomáhá kůži navracet jemnost a vláčnost. Díky složkám Propylenglykol / 1,2-propanediol /  C13-15 Alkane které jsou v kůži  schopny v kůži napomáhat  absorbovat vodu a působí tedy jako humektant. Pomáhá snižovat šupinovitost a obnovuje vláčnost pokožky.Propylenglykol je považován za bezpečnou kosmetickou ingredienci. U citlivější pokožky (např. ekzematikům  může způsobovat mírné podráždění.

450 Kč
Skladem / zboží Vám odešleme nejpozději do 24 hodin

"Pure as tears, sweet as a hug."

Perfumed soap with the typical sweet scent of figs helps to release suppressed and suppressed emotions. It calms down and brings back a sense of peace and happiness. It washes away sadness and subsequently releases a feeling of lightness. The composition helps the skin to restore softness and suppleness.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dipropylenglykol, Hyaluronic acid, Sorbitol, Sodium Stearate,Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentatate, Tetrasodium EDTA, Fragrance /parfum/ according to IFRA and EU standards.Composition of fragrance : Fig ism, Ethyl maltol, Iso E super, Stemone

Sles free

Not tested on animals

Each piece is unique characters of manual work.

Made in small batches in the Prague

Kód Kód: 150
Kategorie: Soap.
Zpět do obchodu