Degustační dárková krabička se šesti různými druhy různých mini mýdel o velikosti 25 g

Degustační dárková krabička se šesti různými druhy různých mini mýdel o velikosti 25 g

Výběrové balení obsahuje : 

1x 25 g soap. Rescue / Parfémované tišící mýdlo s velmi jemně mletou lékořicí, s esencí pelyňku, lékořice a divoké višně

1x 25 g soap. Cashmere milk / Parfemované mýdlo s pečlivě zvolenými složkami chráníci kůži proti vysušování a zabranující její vysušování a stárnutí .Velmi vhodné pro každodenní použití při častém mytí pokožky a také v chladných měsících zimy . Díky unikátní molekulární vůni vytvořené z mošusových složek budete v objetí vůně teplé jako hřejiá deka.

1x 25 g soap. Holy Rose / Zvláčňující mýdlo s bio šípkovým olejem a vzácnou směsí olejů a druhů esencí růže , ambry a dubového mechu .

1x 25 g soap. soap. Love /  Afrodiziakální hydratační mýdlo s abrazivním - jemně masážním účinkem s pudrem ze santalového dřeva.

1x 25 g soap. soap. Baby  / Dtské mdlo s bambuckm máslem a velmi jemnmletm hemánkem Non - perfumed soap with shea butter and very finely ground chamomile.

1x 25 g soap. Christian  / Jemně parfémované sofistikované květinové mýdlo s bělostnými pigmenty zinku. Inspirace osobností - monsieur CH.Diorem . Mýdlo vonící čistotou a svěžestí voní jako rozkvetlá ranní zahrada. Použité složky ve vůni : kosatec , levandule, konvalinka.

 

 

590 Kč
Na dotaz

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 120
Kategorie: Soap.